Partnerzy forum: Bonusy bukmacherskie
BukZaplac.INFO Strona Główna BukZaplac.INFO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
ATP & WTA 2014
Autor Wiadomość
kokocz

Wysłany: 2014-04-08, 13:08   ATP & WTA 2014

W tym temacie podajemy typy i analizy z tenisa w sezonie 2014.

kokocz

Wysłany: 2014-04-08, 13:09   

Dyscyplina: Tenis, WTA Bogota
Mecz: Garcia C. - Molinero F
Data: 08.04.2014 19:00
Typ: 2:0 dla Garcia
Kurs: 2.05
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Pierwsza runda turnieju kobiet w Bogocie rozgrywanym na ziemii. W opisywanym przeze mnie spotkaniu zmierzą się Francuzka Caroline Garcia z Florencią Molinero z Argentyny. Faworytką bukmacherów i moją także jest 20 latka z Francji. Miałem już okazję ją oglądać na korcie i powiem, że w przyszłości może z niej coś jeszcze być. Gra bardzo dobrze, jednak nie wiem do końca jak poradzi sobie na ziemii, na której w tym sezonie jeszcze się nie przetarła, lecz jestem dobrej myśli, ponieważ w historii spotkań pomiędzy tymi paniami odbył się już 1 pojedynek w 2011 roku właśnie na nawierzchnii ziemnej w USA, który wygrała 17 letnia wówczas Garcia 6:1, 6:4. Francuzka swój ostatni turniej zaliczyła w Charleston, gdzie przegrała z Shuai Peng w 1 rundzie 2:6, 3:6. Wcześniej postawiła równe warunki na korcie Serenie Williams, przegrywając zaledwie 4:6, 6:4, 4:6, a sam mecz trwał ponad 2 i pół godziny. Wcześniej w Miami odniosła jeszcze 2 zwycięstwa bez straty seta z Koukalovą i Wozniak. W Indian Wells odpadła w drugiej rundzie ulegając Pavlyuchenkovej 4:6, 5:7, wcześniej pokonując Mattek-Sands. Molinero w tym roku gra tylko na ziemii i to jest jej plus w tym pojedynku. Jednakże do czasu turnieju w Bogocie nie osiągnęła żadnego sukcesu. Tutaj musiała przebijać się przez kwalifikacje, gdzie nie straciła seta. Pokonała pokolei Melnikovą, Kostovą i Abandę. W rankingu obie pani dzieli 110 miejsc, Garcia jest 74, Molinero 184. Molinero jest o 5 lat starsza, jednak na korcie zarobiła mniej pieniędzy niż Garcia, która z pewnością potrafi więcej i mam nadzieję, że dzisiaj bez problemów to udowodni.

kokocz

Wysłany: 2014-06-10, 23:10   

Dyscyplina: Tenis, ATP Londyn
Mecz: Ernest Gulbis - Kenny De Schepper
Data: 11.06.2014 13:30
Typ: 2:0 dla Gulbisa
Kurs: 1.61
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Wielkoszlemowy Roland Garros za nami, więc pora na zmiane nawierzchni na trawiastą. Na dzisiejszy typ wybrałem spotkanie Gulbisa z Francuzem Kenny De Schepperem. Nie wróżę tutaj niespodzianki i typuje pewne 2:0 dla Łotysza. Podczas RG Gulbis odpadł dopiero w starciu z Djokiciem, któremu uległ w 4 setach. W drodze do półfinału pokonał Kubota, Bagnisa, Stepanka oraz Federera i Berdycha, tracąc w sumie 3 sety. Co ciekawe jednego z nich (pierwszego) stracił w starciu z Polakiem, a 2 pozostałe z Federerem. Jego gra mogła się podobać. Bardzo dobry serwis oraz gra na korcie też bardzo pewna. Jest to zawodnik, który umie mocno i precyzyjnie uderzać i pewnie kończyć wymiany winnerami. Przenosiny na trawę dla Gulbisa mogą mu wyjść tylko na dobre i jak utrzyma tą formę, można śmiało mu wróżyć sukces podczas Wimbledonu. Nie boję się o jego postawę na trawie, bo niej do tej pory spisywał się dobrze i powinna mu "leżeć" jeszcze lepiej niż ziemia, mimo, że ma na niej gorszy bilans niż na ziemi. Każdy kto oglądał go podczas RG wie, że jest w świetnej formie. Awansował ostatnio do pierwszej "10" rankingu i póki co ma szanse zadomowić się w niej na dłużej. Jego przeciwnikiem w Londynie będzie Francuz Kenny De Schepper, obecnie numer 66 w rankingu. Jego przygoda z RG była bardzo krótka i mimo, że wygrał tylko 11 gemów odpadł w drugiej rundzie. W pierwszej jego przeciwnik Montanes oddał mecz kreczem, a w drugiej już nie miał szans z Robredo. Podczas Challengeru w Nottingam, rozgrywanym na trawie w 1 rundzie pokonał Rice w 3 setach, a później Australijczyka Smitha także w 3 setach. Następnie odpadł z Baghdatisem przegrywając 0:2. Już w Londynie w 1 rundzie pokonał Devvarmana 6:4, 7:5. Porównując obu, widzimy znaczną różnicę klas. Gulbis obecnie to czołowy zawodnik na świecie, poziom Kennego De Scheppera to obecnie Challengery. Myślę, że to potwierdzi się także na korcie i Gulbis pewnie wygra bez większych problemów.

kokocz

Wysłany: 2014-06-23, 14:27   

Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon
Mecz: Aleksandra Wozniak - Dominika Cibulková
Typ: 2
Kurs: 1.57
Bukmacher: <betsafe>
Analiza: Spotkanie pierwszej rundy wielkoszlemowego Wimbledonu, gdzie spotkają się ze sobą Słowaczka Dominika Cibulková oraz Aleksandra Wozniak pochodząca z Kanady. Znacznie bardziej doświadczona jest Cibulkova i to na nią dzisiaj stawiam. Nie tak dawno zaliczyła świetny występ na Australian Open, gdzie uległa Li w finale. Od tego momentu jej forma poszła w dół, lecz podczas wielkoszlemowych turniejów liczy się doświadczenie i tutaj nikt nie odpuszcza. Wozniak ostatnie czasy na pewno może zaliczyć do udanych, jest w formie. Na trawie w tym sezonie potrafiła wygrywać m.in. z Watson czy Kontą. Przebrnęła także przez kwalifikacje tracąc 1 seta w starciu z Japonką Hibi. Pokonała także Voracovą i Oudin. Te nazwiska jednak nie robią wielkiego wrażenia i w starciu z Cibulkovą da to o sobie znać, ponieważ Dominika jest o 2 klasy lepszą zawodniczką i mimo, że jej forma nie jest najwyższa przejdzie do drugiej rundy.

kokocz

Wysłany: 2014-06-23, 22:00   

Powyższy typ do przodu.

Dyscyplina: Tenis, ATP Wimbledon
Mecz: Lacko L. - Robredo T.
Data: 24.06.2014 16:00
Kurs: 1.57
Analiza: Mecz 1 rundy Wimbledonu Panów. Spotkanie Słowaka Lukasa Lacko z doświadczonym Hiszpanem Tommym Robredo. Stawiam na doświadczenie i zdecydowanie większe ogranie Hiszpana, który ma bardzo porządny i solidny styl gry. Może jakimś wirtuozem na trawie nie jest i ogranicza swoje występy na tej nawierzchnii praktycznie do Wimbledonu to jednak jego styl mi się podoba. Lacko na trawie przed Wimbledonem wygrał 2:1 z Ebdenem w Queen's Clubie i przegrał w 2 setach z Matoseviciem. Następnie w holenderskim Hertogenbosch wygrywał 2:1 z Santiago Gonzalezem, 2:0 z Oliverem Marachem, nieoczekiwanie 2:0 z Hanescu, a później uległ w 3 setach Melzerowi. 2 pierwszych grajków to bardziej kelnerzy na trawie, 2 pozostałe bardzo solidne. Z kolei Hiszpan rozegrał 2 mecze pokazowe w Hurlingham, gdzie przegrał 2:6, 6:7 z Murrayem i 5:7, 3:6 z Nadalem. Wyniki te pozwalają świadczyć, że z formą Hiszpana wszystko w porządku, a na Wielkim Szlemie doświadczenie gra kluczową rolę. Robredo powinnien przejść do drugiej rundy turnieju.

kokocz

Wysłany: 2014-06-24, 23:44   

Powyższy typ do przodu.

Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon
Mecz: A. KONJUH - YANINA WICKMAYER
Kurs: 1.80
Analiza: Spotkanie drugiej rundy Wimbledonu, gdzie spotkają się ze sobą Konjuh z Wickmayer. Faworytką i to słusznie jest Wickmayer i ja podzielam zdanie bukmacherów. W 1 rundzie Belgijka pokonała Australijkę Stosur. Nie oglądałem tego spotkania, lecz ze statystyk wynika, że mecz był na bardzo wysokim poziomie. Samantha to bardzo dobra zawodniczka i pokonać ją na pewno nie należy do łatwych rzeczy, a Wickmayer zrobiła to w dwóch setach. Konjuh przyznam szczerze dość niespodziewanie według mnie zagra w 2 rundzie. Pokonała Eraković z Nowej Zelandii w 3 setach. Zawodniczka znacznie mniej doświadczona, a to jak zaznaczam ma duże znaczenie podczas Wielkiego Szlema. Chorwatka do turnieju głownego dostała się z kwalifikacji, gdzie pokonała Hiszpankę Cabezę Candelę, Niemkę Siegemund oraz Vogt. Żadna z tych zawodniczek nie prezentuje dość wysokiego poziomu. Wickmayer na trawie przed Wimbledonem wygrała 2:0 z Jovanovski, przegrała w 3 setach z Vandeweghe będącą ostatnio w formie oraz uległa Petković 2:6, 4:6. Klasa zawodniczek całkiem odmienna, na korzyść dla Belgijki i to na nią stawiam, że wygra w 2 setach.

Odpowiedz do tematu